Rádi bychom Vám představili tříletého Vojtíška, pro kterého letos budeme pořádat charitativní sbírku.

VOJTŮV PŘÍBĚH:

Vojtíšek se spolu se svým dvojčátkem Vašíčkem narodil předčasně, o tři měsíce dřív. A zatímco bráška Vašek předčasný porod zvládl, Vojtíšek si vybral co šlo. Dostal silné krvácení do mozku, což vedlo k dětské mozkové obrně. Přesněji řečeno, má centrální spastickou kvadruparézu s levostrannou prevalencí. Nesedí, nechodí a ani nikdy nebude, nepase koníčky, je schopen se otočit na pravý nebo levý bok. Má oslabenou celou páteř a také celou levou polovinu těla. Nepoužívá levou ručičku a hlavička mu neustále padá nalevo. Pravou ručičkou se snaží něco uchopit, ale má poruchu, díky které nedokáže zkoordinovat ruku, hlavu a pusu. V důsledku toho se nedokáže ani sám napít z kojenecké láhve nebo si hrát s hračkou. Ve všech směrech je plně odkázán na péči rodičů. Přes to všechno se Vojtík nevzdává, bojuje co to jde a radostně se usmívá !!!!!

Proč jsme se letos rozhodli podpořit právě VOJTU ??? Protože je to velký bojovník, co nic nevzdává a to je nám moc sympatické.

Kam poputují vaše příspěvky ???

Vojtovu rodinu nejvíce tíží nákup nového vozidla, protože do stávajícího se bohužel nevejde speciální autosedačka, vozík pro handicapované a speciální sedačka, která udrží jeho drobné tělíčko.

To, že je vás spousta co rádi běháte a ještě máte srdce na pravém místě již víme. Minulé ročníky jsou toho důkazem. Pojďme letos pomoci dalšímu dítěti :-).

Rádi bychom Vás tímto také oslovili s žádosti o příspěvek na dobrou věc.

Pro účel sbírky byl zřízen transparentní účet č.: 9409877028/5500. Pokud se rozhodnete přispět obratem Vám zašleme darovací smlouvu pro uplatnění daňového odpočtu.